loggan1
logotype2
omdoyle

Personal

Det svenska huvudloftet i Linköping öppnade dörrarna 1989, här produceras segel för den Svenska marknaden, loftet är även vårat nav för försäljning och service.

Uffe
Ulf Tjernberg
Försäljnig
 ulf@doylesweden.se 

010-155 62 82
 Albin1
Albin Boman

Försäljning västkust
 albin@doylesweden.se

073-332 42 07
gunnar
Gunnar Holmqvist
Försäljning Norrland
 gunnar@doylesweden.se
tel: 070-600 41 80
Olle 
Olle Tjernberg
Kundmottagning/ administration
 olle@doylesweden.se
010-566 64 26
 e1efde02d5-egil

Egil Cederborg

egil@doylesweden.se
tel: 070-819 29 03
 Kjell Larsson

Kjell@doylesweden.se
tel: 070-518 75 55
Kerstin
Kerstin Tjernberg

tel: 010-103 62 07